Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Obľúbený český seriál sa dočká novej série! Hviezdy na pľac vrátili po piatich rokoch

Televízia Prima sa konečne pustila do nakrúcania druhej série hitu Čierne vdovy. Kriminálno-komediálna miniséria sa dočká ďalšej osmičky častí.

12.03.2022 07:00
čierne vdovy, Foto:
Česká Prima spustila nakrúcanie druhej série Čiernych vdov, dátum premiéry nie je známy.
debata (1)

Po piatich rokoch sa v Česku rozbehlo pokračovanie krimiseriálu Černé vdovy, ktoré je slovenským divákom dobre známe nielen z vysielania kanálu Prima Plus. V osemdielnej minisérii budú opäť žiariť Jitka Čvančarová, Jana Plodková a Lucia Siposová ako vdovy, ktoré sa rozhodli biedu zahnať nelegálnym podnikaním.

joj, spravodajstvo, Čítajte aj Slovensko má našliapnuté dostať novú televíziu! Jojka výrazne posunula prípravy

Johana (Jitka Čvančarová), Renata (Jana Plodková) a Veronika (Lucia Siposová) v prvej sérii odprevadili svojich manželov zo sveta a do lona im spadla ich prepravná spoločnosť, ktorá ide ale ku dnu. Tri roky sa ju snažili udržať a nakoniec sa rozhodli vyhlásiť bankrot. Lenže – to by jedna z nich nesmela dostať nápad na to, ako ju priviesť k životu. A že to bude za akúkoľvek cenu, nerieši.

koláž, Aquaman, The Flash Čítajte aj Hrdinovia z DC Comics budú meškať. Fanúšikovia si znova musia počkať, niečo ale príde aj skôr

„Veronika trošku pribrala, je staršia, ale v podstate sa veľmi nezmenila. Nie je to priame pokračovanie. V príbehu ubehli tri roky, dievčatá si prešli nie úplne ružovými cestami a zrazu sa im naskytne možnosť zárobku. Lenže ten je ilegálny,“ prezrádza Lucia Siposová, ktorá opäť na natáčanie prišla zo Slovenska.

vincent navrátil, svätý max, Čítajte aj Robiť dobrý televízny humor u nás? Čo čert nechcel, falošný farár to všetkým natrel

„Renata sa trochu zmenila, prebehla ľahká strata naivity, ale tá snaha ísť za spravodlivosťou, tá nemizne. Jej podstata zostala, len už dokáže byť drsnejšia. Celkom som sa bála, čo s nami urobí doba, kedy sme netočili, ale ako sme sa na pľaci s dievčatami stretli, prišlo mi, akoby sme tú prvú sériu dotočili nedávno,“ priznáva Jana Plodková, ktorá by do ďalšej série v inom ako totožnom zložení nešla. „To bola podmienka – všetci, alebo nikto. Vrátane režiséra Radka Bajgara.“

Vodcom a mozgom celej party stále zostáva Johana v podaní Jitky Čvančarovej, ktorej druhá séria na drsnosti či irónii neubrala ani kúsok. „Je pekné, že s niekým nadviažete presne tam, kde ste pred takmer piatimi rokmi skončili v polovici vety. Nečakala som to,“ priznala na natáčaní Čvančarová, ktorej bude opäť po boku stáť Bolek Polívka ako detektív Nekula.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Prima PLUS #Čierne vdovy #české seriály