Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Ženská časť publika pozor! Na obrazovky prichádza nový turecký seriálový hit

Televízia Doma po vianočných sviatkoch sa vracia k svojej tradičnej vysielacej štruktúre, čo znamená, že do ponuky sa vracajú aj, pre dámy, obľúbené turecké seriály.

03.01.2022 07:00
láska na prenájom. Foto:
Nový turecký seriál Láska na prenájom štartuje na stanici Doma už 3. januára.
debata
druhá šanca, survivor, Čítajte aj Markízu od januára nespoznáte! Pripravte sa na revolučné zmeny vo vysielaní

Hneď od začiatku roku 2022 sa diváci televízie Doma môžu tešiť na nový rozprávkový príbeh lásky. Turecký seriálový hit uplynulej sezóny s názvom Láska na prenájom (v origináli Sen Çal Kapımı), ktorý kombinuje romantiku, drámu a štipku komédie, prichádza konečne aj na Slovensko.

„Turecká seriálová tvorba sa na stanici Doma dlhodobo teší výraznému diváckemu úspechu. Horúca novinka Láska na prenájom v sebe majstrovsky spája všetky atribúty, ktoré majú fanúšičky a fanúšikovia romantických seriálov radi. Prináša výrazné herecké osobnosti, medzi ktorými dokonale funguje chémia, a všetky odtiene lásky,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza.

the walking dead, Čítajte aj Prichádza rozlúčka: Rok 2022 je na začiatku, pre tieto seriály bude znamenať koniec

Prvé dve epizódy uvedie Doma v pondelok, 3. januára 2022, so začiatkom o 20:30 hod. a následne si diváci budú môcť vychutnávať vždy dve premiérové časti za sebou od pondelka do štvrtka v rovnakom čase.

Seriál bol doposiaľ predaný do 85 krajín sveta, je obrovským hitom aj na sociálnych sieťach, a získal už niekoľko ocenení v kategórii najlepší romantický komediálny seriál. Hlavné postavy v novinke stvárňujú obľúbení tureckí herci Hande Erçel a Kerem Bürsin, ktorí si tento mesiac odniesli víťazné trofeje ako najlepší seriálový pár v rámci odovzdávania prestížnych tureckých cien Zlatý motýľ.

januar hbo Čítajte aj Aké filmy prinesie január na HBO? Oscarové hviezdy aj legendárni animovaní hrdinovia v ľudskom svete

Láska na prenájom rozpráva príbeh krásnej kvetinárky Edy Yildizovej (Hande Erçel), ktorá všetky svoje nádeje vkladá do svojho vzdelania. Odvážne sa postaví bohatému architektovi Serkanovi Bolatovi (Kerem Bürsin), ktorý jej zrušil medzinárodné štipendium a v rukách jej tak ostal len stredoškolský diplom. Serkan ponúkne Ede, že jej štipendium vráti, ak sa na dva mesiace stane jeho falošnou snúbenicou. Hoci Eda túto ponuku najprv okamžite odmietne, napokon je okolnosťami donútená ju prijať. Zatiaľ čo predstierajú, že sú zasnúbení, Serkan a Eda sa vrhnú do šialene vášnivého, no zároveň náročného vzťahu, vďaka ktorému zabudnú na všetko, čo je správne. Láska totiž môže byť ťažká, ale práve preto je taká úžasná.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #televízia Doma #televízna sezóna 2021/2022 #Láska na prenájom