Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Poznáme ďalšie detaily nového jojkárskeho seriálu! Tu sú prvé fotky...

Už začiatkom januára vtrhne na obrazovky Jojky úplne nový denný seriál! Volá sa Hranica a jednu z hlavných úloh stvárni Braňo Deák, ktorý kvôli tejto úlohe opustil konkurenčných Oteckov. Poznáme detailný popis deja novinky, ale aj kompletné herecké obsadenie...

18.12.2021 07:00
hranica, seriál hranica, Foto:
Ústredné duo stvárni Simona Kollárová a Braňo Deák.
debata
ján koleník, DOC, doc, Čítajte aj Markíza chystá novú lekársku drámu s Koleníkom! Bude to hit tohtoročnej zimy?

Pripravovaný komediálny seriál Hranica je slovenskou verziou chorvátskeho licencovaného originálu Na granici. Odohráva sa na slovensko-ukrajinskej hranici, kde vo fiktívnej obci Krivé žije niekoľko rodín, ktoré sa podieľajú na pašovaní všetkého, okrem ľudí, zbraní a drog. Do pašovania je zapletená aj jedna ukrajinská rodina, ktorá vlastní obchod s potravinami v najbližšej ukrajinskej dedine. Treťou „hlavnou postavou“ sú colníci a príslušníci hraničnej polície, ktorí sa snažia pašerákov odhaliť a prichytiť pri čine.

spider-man, spiderman, tom holland, zendaya, Čítajte aj Kritici nešetria ódami na nového Spider-mana! A Slováci? Máte smolu, kiná sú zavreté

Traja ostrieľaní pašeráci Emil (Peter Sklár), Jerguš (Jozef Vajda) a Žeňa (Eugen Libezňuk) s pomocou mladších „kolegov“ Sergeja (Martin Šalacha) a Kriša (Roman Poláčik) cez hranicu prenášajú tovar, s ktorým potom obchoduje ich šéfka, Emilova svokra, Zorka Stračinová (Hana Gregorová). Na stope sú im príslušníci hraničnej polície, muži kapitána Jula Bobana (Sväťo Malachovský).

Prvé fotky z nového seriálu Hranica na Jojke Fotogaléria - 8 fotiek Všetky fotky
Prvé zábery z nového jojkárskeho seriálu Hranica.

Po ukončení štúdia na ekonomickej univerzite sa z Bratislavy do Krivého vracia Zorkina vnučka Petra (Simona Kollárová), aby zdedila vedúcu úlohu v pašeráckom podnikaní. Cestou sa celkom náhodou zoznámi s mladým policajtom Šimonom (Braňo Deák), ktorý nastupuje na hraničné oddelenie v Krivom. Budúci nepriatelia z opačných brehov zákona k sebe majú od začiatku až príliš blízko.

and just like that, sex v meste, Čítajte aj Pokračovanie Sexu v meste šokovalo! Prvá epizóda ovalila poriadnymi zvratmi

V hlavných úlohách sa totiž predstavia Simona Kollárová, Braňo Deák, Hana Gregorová, Peter Sklár, Michaela Čobejová, Roman Poláčik, Jozef Vajda, Gabika Dzuríková či Jevgenij Libezňuk. Okrem známych tvárí, sa diváci môžu tešiť aj na nové tváre. Dôležitú úlohu v deji budú mať aj postavy, ktoré stvárňujú herci z rusínskeho Divadla Alexandra Duchnoviča v Prešove ako Ľudmila Kozmenko, Ladislav Ladomirjak či Vladimír Roháč.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #televízia JOJ #TV JOJ #Braňo Deák #televízna sezóna 2021/2022 #Seriál Hranica