Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Svetový seriálový hit je konečne späť! Netflix vracia do hry Stranger Things

To trvalo! Netflix priniesol nedočkavým fanúšikom svetového hitu Stranger Things dve dôležité správy. Jednu dobrú a jednu zlú.

11.08.2021 07:00
stranger things, Foto:
Seriálový fenomén - Stranger Things - sa vráti v roku 2022.
debata

Dobrou správou je, že konečne oficiálne potvrdil sprístupnenie očakávanej štvrtej série pre rok 2022, tou zlou je, fakt, že treba si na ňu poriadne počkať. Mnohí dúfali, že sa podarí premiéra ešte tento rok. Netflix si jeden zo svojich top hitov podrží ako highlight pre budúci rok. Vyzerá to tak, že rok 2022 bude pre seriálových fanúšikov doslova žatva. Objaví sa nová Hra o tróny, ale aj Pán prsteňov, teraz sa pridáva aj Stranger Things.

farma, Čítajte aj Markíza avizuje drsné zmeny! Farma bude poriadne iná, táto vec sa však nezmení

Nateraz však nie je známe presný dátum premiéry. Ostatné série nemali pevný termín. Tretia séria sa objavila, napríklad, v lete 2019. Druhá séria počas neskorej jesene, preto sa dá ťažko odhadnúť, akú stratégiu zvolí streamovací gigant pre štvrtú sériu. Nakrúcanie najnovšej série bolo poriadne komplikované. Po úspechu tretej série bolo pre tvorcov mimoriadne ťažké posunúť latku ešte vyššie a tak prípravy scenárov trvali pomerne dlho.

Do toho prišli úspechy aj detských hercov, ktorí sa postupne začali objavovať v iných projektoch a tak im zostávalo menej času a flexibility prispôsobiť svoj rozvrh nakrúcaniu štvrtej série. Keď sa konečne kamery rozbehli, prišla pandémia a na dlhé mesiace produkcia stála. Po jej reštarte sa zastavila niekoľkokrát, keďže sa pľace objavila nákaza v štábe. Meškanie naberalo čoraz väčšie rozmery.

hbo max, hbo, Čítajte aj Majte veľkú dávku trpezlivosti! Štart svetovej streamovacej služby u nás sa posúva

Pozitívom však je, že tvorcovia počas pandémie prišli s veľkým rozhodnutím. Všetko nasvedčovalo tomu, že práve táto séria by mohla byť pre Stranger Things posledná. Nebude to tak! Pôvodné plány sa zmenili a na obzore je, minimálne, ešte piate pokračovanie.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #netflix #Stranger Things #oseriáloch