Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Toto bude iste sranda! Dopraje lásku všetkým, až kým neuvidí tú svoju...radšej zdrhne

Do televíznej ponuky čoskoro pribudne bláznivý komediálny seriál s názvom Maggie. Vyzerá to tak, že zábava je zaručená.

09.08.2021 07:00
maggie, seriál maggie, Foto:
Na obrazovky sa rúti nový komediálny seriál Maggie.
debata (2)

Do boja o televízneho diváka na jeseň naplno opäť vstúpi aj americká televízia ABC, ktorá rovnako ako konkurencia, nabieha na štandardný systém vysielania. Koronakríza poznačila až dve televízne sezóny a najmä poškodila výrobu nových seriálov, ktoré minulý rok sa v podstate nevyrábali, až na pár výnimiek. Teraz sa všetko vracia do normálu a popri overených hitov sa objavia aj novinky, ktoré budú musieť presvedčiť divákov, že stoja za to!

hbo max, hbo, Čítajte aj Majte veľkú dávku trpezlivosti! Štart svetovej streamovacej služby u nás sa posúva

Jednou z pripravovaných nových seriálov je aj Maggie. Stanica chce staviť na humor, po ťažkých časoch je správny čas sa poriadne zabaviť. Televízie majú pripravených viacero komédií, avšak je jasné, že máloktorá z nich môže naozaj uspieť. Voľný priestor na trhu však je. Veľké sitkomy aktuálne absentujú, o slovo sa môžu teda prihlásiť novinky.

Dej nového seriálu ukáže vešticu Maggie, ktorá naozaj má dar videnia do budúcnosti. Nie je to žiadna šarlatánka, ktorá chce ošklbať svojich klientov. Navyše sa snaží svojím darom aj uživiť. Je úprimne rada, keď vidí budúcnosť svojej rodiny, priateľov, ako nájdu lásku, šťastie, zdravie. Háčik je v tom, že nikdy nevidela svoju budúcnosť. Preto si myslí, že je prekliata a odsúdená na život samotárky.

bodka, seriál bodka, jakab, vačková, labuda, Čítajte aj Tieto seriálové plevy sú z kola von! Zamiešajte poradím v rebríčku top slovenských seriálov

Všetko sa však zmení, keď náhodou si pred ňu sadne mladý muž a chce si nechať vyveštiť budúcnosť. Razom sa všetky Maggiine myšlienky rozplynú. Zahliadne svoju budúcnosť. Tento cudzinec, ktorého predtým nikdy nevidela sa v budúcnosti stane jej životnou láskou. Čo však urobí Maggie? Pôjde šťastná svojej láskyplnej budúcnosti naproti? Nie! Vezme nohy na ramená! To však netuší, že osudu utiecť nemôže a ten jej prichystal veľmi veľa vtipných situácií, kým sa postaví pred oltár.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #oseriáloch #seriál Maggie