Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Komediálny hit plný romantiky nakrúca novú sériu! Neuveríte, koľko ľudí ho videlo

Netflix rozbehol produkciu druhej série svojho romanticko-komediálneho hitu Emily in Paris. Filmári opäť zamierili do Francúzska, aj napriek pandémii. Fanúšikovia tak neprídu o krásne scenérie.

21.05.2021 07:00
emily in paris, lily collins, Foto:
Netflix spustil nakrúcanie druhej série hitu Emily in Paris.
debata

Aj napriek komplikovaným podmienkam, Netflix si trúfol nakrúcanie priamo v meste lásky. Paríž sa stal neodmysliteľnou súčasťou tohto seriálu, za ktorým stojí tvorca kultového Sexu v meste – Darren Star.

Prvá séria minulý rok na jeseň sa stala nečakaným megahitom, ktorý si zamilovali milióny divákov. Za prvý mesiac si Emily in Paris pozrelo neuveriteľných 58 miliónov domácností, ktoré si predplácajú Netflix.

priatelia, Čítajte aj Takto vyzerajú Priatelia po 17 rokoch od poslednej klapky! Pozrite si trailer k špeciálnej epizóde

Seriál sa stal najsledovanejšou komédiou streamovacieho gigantu a preto nie je prekvapením, že sa pustil aj do pokračovania. Nakrúcať by sa malo celé leto a je veľká šanca, že ju diváci uvidia ešte počas tohtoročnej neskorej jesene, teda presne rok po premiére jednotky.

markíza, televízia markíza, logo, markíza, Čítajte aj Markíza má náhradu za odídencov z Telerána: Nová dvojica vás prekvapí
Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lily Collins (@lilyjcollins)

Hlavnú úlohu stvárnila herečka Lily Collins, vychádzajúca hviezda Hollywoodu, ktorá sa už zaskvela v mnohých áčkových blockbusteroch a teraz ju Netflix zlákal, aby brázdil aj svet seriálov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lily Collins (@lilyjcollins)

Darren Star veľmi dobre vedel, čo treba namiešať, aby z tohto seriálu bol nový Sex v meste tohto desaťročia. Sympatická hlavná hrdinka, všetko nakrútené v Paríži, všadeprítomná móda, dobré jedlo, víno, jagavý a dokonalý svet, na ktorý si hocikto nesiahne a najmä láska, v akejkoľvek podobe. Razom bol príbehový koktail namiešaný.

call me kat, mayim bialik, Čítajte aj Neuveriteľná blbosť! Hviezda Teórie veľkého tresku šliapla poriadne vedľa

Prvá séria ponúkla skvelý oddych, dávku humoru, módy, dobrého jedla, ale najmä lásky. Tvorcovia sľubujú, že pokračovanie nebude iné. To, čo fanúšikovia milujú na tomto seriáli, tak dostanú. Možno v ešte lepšej podobe.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Lily Collins #netflix #oseriáloch #Emily in Paris