Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Seriály na Markíze v roku 2021: Len jedna novinka a obľúbené stálice

Televízia Markíza sa v roku 2021 nepustí do riskov v rámci seriálovej tvorby. Divákom ponúkne len jednu novinku, ponuku doplnia overené hity. Fanúšikovia tak neprídu o svojich obľúbených hrdinov, ich príbehy budú vo veľkom pokračovať. Prečítajte si kompletný zoznam markizáckych seriálov na tento rok.

02.01.2021 07:00
červené pásky, susedia, pán profesor, Foto:
Markíza v roku 2021 so seriálmi nezariskuje, avšak prinesie overenú kvalitu.
debata

1. Najhorší týždeň môjho života

Jediná novinka v ponuke trhového lídra. Práve s ňou odštartuje rok 2021, po zbytok rok sa diváci môžu tešiť už len na nové sezóny overených stálic. Keď si myslíte, že už to nemôže byť horšie… Stane sa to najhoršie! Najhorší týždeň môjho života je úplne nový, hviezdne obsadený seriál, ktorý je komédiou chýb, nedorozumení a vzťahových katastrof.

2. Oteckovia

Rodinný podvečerný hit sa nechystá nikam ani v roku 2021. Premiérová séria najsledovanejšieho rodinného seriálu Oteckovia prinesie začiatkom roku 2021 nové zápletky, humorné situácie a nečakané zvraty. Diváci naprieč celým Slovenskom a všetkých vekových kategórií si doslova zamilovali štvoricu hlavných hrdinov, ktorých stvárňujú aktuálne najväčšie slovenské herecké hviezdy – Vlado Kobielsky, Filip Tůma, Braňo Deák a Marek Fašiang, ako aj ich seriálové rodiny.

3. Pán profesor

Obrovský hit tejto jesene by sa mal vrátiť opäť v druhej polovici tohto roka. Moderný vzťahový seriál s komediálnymi prvkami z prostredia fiktívneho slovenského gymnázia si podmanil divákov Markízy. Na rok 2021 má preto netradičný Pán profesor pripravené ďalšie premiérové lekcie.

4. Sestričky

Utorkom počas minuloročnej jesene opäť nekompromisne vládli Sestričky. Štvrtá séria sa očakáva opäť v septembri 2021. Obľúbený seriál z lekárskeho prostredia Sestričky, bude na obrazovkách televízie Markíza pokračovať novými časťami aj v roku 2021. Príbehy štyroch zdravotných sestier budú aj v štvrtej sérii opäť popretkávané príbehmi pacientov, ktoré otvárajú zásadné otázky ľudských hodnôt a zároveň približujú prácu sestier na oddelení traumatológie.

5. Červené pásky

Na reštart novej lekárskej drámy si museli diváci počkať rok. Televízia to skúsi so seriálom opäť začiatkom tohto roka. Seriál, ktorý vás od prvej sekundy chytí za srdce a už vás nepustí! Získa si vás svojou ľudskosťou, silnými emóciami aj láskavým humorom. V roku 2021 sa svojho reštartu na obrazovkách Markízy dočkajú Červené pásky – seriál o sile priateľstva, prekonávaní prekážok a vôle žiť.

6. Horná Dolná

Rok 2021 bez Hornej Dolnej by nebol možný! Seriál, ktorý na Slovensku spôsobil doslova ošiaľ, bude pokračovať ďalšími novými epizódami. Komediálny megahit Horná Dolná skvele vystihol typické prostredie slovenského vidieku. Každá obec predsa má svojho starostu, farára, krčmárku, asistentku, štamgastov, veterinára, či policajta. Tých z Hornej Dolnej stvárňujú špičkoví herci a obľúbil si ich azda každý. Ďalšie epizódy prinesú ich nové, originálne a vtipné príbehy, ktoré si opäť zamilujú diváci z celého Slovenska.

7. Susedia

Komediálna stálica sa nikam nechystá a aj v tomto roku budú prichystané nové epizódy. Najsledovanejší a divácky najobľúbenejší slovenský seriál všetkých čias bude pokračovať novými epizódami aj v roku 2021. Diváci sa môžu tešiť na ďalšie príbehy plné osvedčeného humoru a skvelej zábavy.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #oseriáloch #televízia Markíza #televízny reštart #2021