Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Veľká koncoročná anketa: Ktorý jesenný slovenský seriál bol najlepší?

Markíza s Jojkou opäť zavalili slovenských divákov poriadne veľkou dávkou seriálov! Takmer každý deň nejaký bežal. Ktorý z nich sa vám páčil najviac? Takto tesne pred koncom roka vyberte svojho favorita!

28.12.2019 07:00
debata (1)

Markíza

1. Oteckovia – 4. séria

V pondelok, 2. septembra, sa partička oteckov vrátila a spolu s nimi ich ratolesti, manželky, priateľky a každodenné radosti, ale aj strasti, ktoré pozná každý z nás.

2. Susedia – 7. séria

Markíza naservírovala v rovnaký deň aj ďalšiu veľkú premiéru. Po letnej pauze sa vrátili aj Susedia, fanúšikov čakala už siedma séria ich obľúbeného sitkomu, v ktorom nastali zaujímavé zmeny v deji.

3. Sestričky – 2. séria

V utorok, 3. septembra, sa po ročnej pauze na obrazovky Markízy vrátili aj obľúbené Sestričky s 10-dielnou druhou sériou. Minulú jeseň táto lekárska dráma príjemne prekvapila nielen spracovaním, ale aj sledovanosťou, ktorou ju diváci odmenili. Zo Sestričiek sa stal jednoznačný hit minuloročnej jesene.

4. Horná Dolná – 10. séria

Markizácka predstava o slovenskej dedine má pred sebou míľnik. Vstúpila do vysielania neuveriteľnej desiatej série!

Jojka

1. Delukse – 1. séria

Štvrtého septembra stanica vyrukovala s prvou seriálovou novinkou s názvom Delukse. Narozdiel od konkurencie, ktorá nenecháva nič na náhodu a vracia overené hity, Jojka pôjde ťažšou cestou a slovenskí diváci okúsia bláznivú komédiu z päť hviezdičkového hotela, kde nie je nič tak, ako má byť.

2. Ministri – 2. séria

Počas minuloročnej jesene tento seriál vzbudil poriadne vášne. Fiktívna slovenská vláda na čele s egocentrikom Milankom a jeho skorumpovanými pobočníkmi týždeň, čo týždeň prinášali poriadne kontroverzné epizódy.

3. Za sklom – 3. séria

Po roku je späť aj bezútešná slovenská realita, tretia a posledná séria ukázala nielen vraždu novinára, ale aj nechutné prepojenia mafie a politiky. Je to naozaj tak?

4. Hrobári – 1. séria

Sobotné večery, netradične, patria aj slovenským seriálov. Jojka zariskovala a ponúkla svojim divákom pôvodnú tvorbu počas víkendu, keď to nebolo vo zvyku. Risk jej vyšiel, nová čierna komédia je hit.

5. Trhlina – miniséria

V septembri diváci mohli vidieť seriálovú verziu kinohitu Trhlina, ktorá priniesla doteraz ignorovaný žáner na obrazovky – triler s prvkami hororu. A bolo sa na čo pozerať.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #susedia #televízia JOJ #Horná Dolná #Za sklom #oseriáloch #Oteckovia #Delukse #televízia Markíza #miniséria Trhlina #seriál Ministri #seriál Sestričky #seriál Hrobári