Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Spoznajte nové ženské tromfy Markízy! Toto sú Sestričky

Televízia Markíza vytasí do jesennej sezóny ťažký kaliber - nový seriál Sestričky. Zoznámte sa s hlavnými postavami.

, , 14.08.2018 07:00
debata

Seriál by mal mať spolu desať častí, ktoré televízia plánuje vysielať s týždennou periodicitou. V hlavných úlohách sa v ňom predstavia Kristína Svarinská, Kristína Madarová, Anikó Vargová a Dana Košická. O réžiu slovenskej verzie sa postaral Petr Nikolaev.

Sestričky v každom dieli prinesú okrem pohľadu do súkromia a každodenného života štyroch sestier i dva pacientske príbehy, ktoré otvoria zásadné otázky ľudských hodnôt. Sestry dennodenne prichádzajú v práci do kontaktu so smrťou a zázrakom života, na čom vidia, čo v živote má skutočne zmysel, a čo nie. Všetky príbehy pritom hovoria o dôležitých témach našej spoločnosti a o tom, ako dnes žijú bežní ľudia, ktorým zároveň tvorcovia seriálu cez odkazy v jednotlivých častiach sprostredkujú aj čiastočné riešenia ich problémov.

Štruktúru seriálu pritom nastavili tak, aby si každá veková kategória našla svoju hrdinku. Ema v podaní Kristíny Svarinskej je mladá rebelka, ktorá sa bije so životom, snaží sa opustiť svoje rebelstvo a zaradiť sa do normálneho života.

Kto je kto v novom seriáli Sestričky, ktorý... Foto: TV Markíza
sestričky, seriál sestričky, Kto je kto v novom seriáli Sestričky, ktorý uvedie televízia Markíza už v septembri.

Jana, ktorú stvárni Kristína Madarová, pôsobí zas zdanlivo spokojná so svojou rodinou a hľadá profesionálne naplnenie. Anikó Vargová si zahrá slobodnú Táňu, ktorá bez priateľa, rodiny a reálneho zázemia hľadá všetko, po čom túži a čo jej v živote chýba, a Dana Košická stvárni Helenu, ktorá stráca svojho partnera a pokúša sa po päťdesiatke opäť nájsť radosť zo života.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #oseriáloch #televízia Markíza #seriál Sestričky