Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Nový rok s novým rekordom: Takmer milión zobrazení a šesťciferná návštevnosť

Mediaklik si vo svojej kategórii webov pripísal významný úspech.

05.02.2024 06:00
mediaklik, Foto:
Najväčší a najčítanejší mediálny portál na Slovensku - Mediaklik - hľadá posilu.
debata

Portál Mediaklik.sk úspešne odštartoval rok 2024. S šesťci­fernou návštevnosťou a priblížením sa k miliónu zobrazení stránky je naďalej najčítanejším portálom v kategórii webov zameraných na médiá a marketing.

online, laptop, ľudia, kaviareň Čítajte viac Slovenské weby v januári: Televízne portály v pohybe, Zoznam opäť prekonal Plusku

Aj v januári sa môže pochváliť vysokou návštevnosťou, keď si na neho kliklo viac ako 208-tisíc unikátnych návštevníkov (Real users), ktorí vykonali takmer 360-tisíc návštev (Visits). Vysoko nadštandardný však bol počet zobrazení stránky (Views), ktorý sa priblížil k miliónovej hranici. V novom oficiálnom meraní IABmonitor, ktoré od septembra minulého roka prešlo na novú metodiku, je to rekordný výsledok.

V kategórii Marketing a médiá zaradené štyri weby. Okrem portálu mediaklik.sk sú to ešte medialne.sk, omediach.sk a strategie.sk.

Najčítanejšie články

V januári najviac čitateľov zaujímali články o relácii, ktorá televíziu JOJ prekvapila nezáujmom divákov. Zábavná relácia Heslo s Jasminou Alagič sa nestala nástupcom dlhoročného Inkognite v pondelkovom hlavnom vysielacom čase a len po mesiaci ukončilo svoju programovú púť na obrazovke.

Pozornosť čitateľov pútal aj nový historický seriál Čas nádejí, ktorý RTVS odštartoval začiatkom januára. Divákov si získal hneď od prvej epizódy, každú nedeľu pritiahne Jednotka k svojim obrazovkám viac ako pol milióna divákov. Zaujal aj článok o chybičke, ktorú tvorcovia neustriehli v prvej epizóde, kde sa na chvíľu v jednom zábere objavilo súčasné auto, ale tiež recenzia seriálu po prvej odvysielanej epizóde.

Zrada, Čítajte aj Slovákov čaká niečo svetové na Markíze: Obrovská zaujímavosť v novom seriáli

Vyhľadávané boli tiež informácie o tom, kedy sa po sviatočnej prestávke vrátia na obrazovky seriálové hity Dunaj, k vašim službám a Nemocnica. Hoci podľa prvých programových plánov mala Nemocnica odštartovať neskôr ako Dunaj, napokon televízia zmenila plány a obidve seriálové stálice odštartovali novú sezónu naraz, v utorok 23. januára.

Pozornosť vzbudila aj informácia o tom, ktorý program bol najsledovanejším v posledný deň roka. Televízny Silvester totiž prekvapivo ovládla Simona Salátová s hodinovým stand up špeciálom Do naha!, ktorý zaznamenal rekordnú sledovanosť a zaradil sa medzi najsledovanejšie programy vianočných sviatkov.

Čitatelia sa tiež bavili na vtipných obrázkoch satirických stránok, ktoré kolovali na internete. Najviac reagovali na vtipné fotografie o dopravnej nehode šéfa národniarov Andreja Danka, pri ktorej narazil do semafora, a po ohlásení jeho kandidatúry na prezidenta.

kino Čítajte aj Top 10 filmov, ktoré očarili slovenských divákov v minulom roku. Sú medzi nimi aj dva slovenské

Portál Mediaklik.sk patrí do vydavateľského domu OUR MEDIA SR. Čitateľom prináša aktuálne novinky z mediálneho sveta, rozhovory, recenzie, najnovšie informácie o seriáloch a filmoch v televíziách, streamovacích službách či kinách, no nechýbajú ani mediálne prešľapy politikov na sociálnych sieťach či marketingové témy.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #návštevnosť webov