Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Známe rádio sa totálne zmení: Poslucháči si naladia už iba...

...vianočné pesničky!

20.11.2023 12:19
rádio, vianoce, pesničky, hudba, rádio melody, Foto:
Kto sa chce nechať pohltiť vianočnou atmosférou, môže si naladiť rádio Melody, kde hrajú iba sviatočné songy.
debata

Milovníci Vianoc sa musia mať na pozore! Obľúbené rádio Melody sa od 20. novembra totálne zmení a v jeho éteri budú znieť iba vianočné pesničky. Zmena potrvá do 26. decembra.

Multiregionálna stanica sa zmení na vianočné rádio už tretí rok po sebe a vďaka svojmu rozsiahlemu pokrytiu prinesie vianočnú atmosféru do všetkých kútov Slovenska. Čakanie na najkrajšie sviatky roka poslucháčom spríjemnia najväčšie vianočné hity od domácich aj svetových interpretov.

„Vianočnú hudbu budeme hrať 24 hodín denne ako jediné rádio na Slovensku, okrem toho máme pre poslucháčov pripravenú aj Vianočnú hliadku.“ povedala o pripravovanom predvianočnom vysielaní šéfproducentka rádia Melody Ivana Brhlovičová.

V rámci Vianočnej hliadky rádia Melody budú moderátori cestovať po Slovensku, navštevovať rôzne prevádzky a podniky a zisťovať, či je v nich naladené vianočné rádio Melody. Tam, kde bude hrať rádio Melody, odovzdá Vianočná hliadka zamestnancom sladké prekvapenie.

„Vianočné rádio Melody zožalo pred rokom veľký úspech, preto sme sa rozhodli, že tú správnu atmosféru navodíme poslucháčom aj tento rok a začneme s vianočným playlistom ešte skôr, už 20. novembra.“ doplnil Andrej Kratochvíl, hudobný šéf Bauer Media Slovakia.

Počas decembra bude rádio Melody na svojom webe a vo vysielaní hľadať najobľúbenejší československý vianočný hit. O víťazovi rozhodnú hlasy poslucháčov.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Rádio Melody #Vianoce 2023