Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Nečakaná zmena v najväčšej slovenskej banke. Po 17 rokoch odchádza šéf komunikácie

Svoj odchod zo Slovenskej sporiteľne oznámil vedúci oddelenia korporátnej komunikácie.

11.06.2024 12:30
Slovenská sporiteľňa, SLSP Foto:
Budova Slovenskej sporiteľne v Bratislave.
debata (1)

Po takmer 17 rokoch odchádza zo Slovenskej sporiteľne vedúci oddelenia korporátnej komunikácie Štefan Frimmer. Svoj odchod oznámil na sociálnej sieti LinkedIn.

„2024 je rok veľkých zmien. Aj pre mňa. Po takmer 17 rokoch v najlepšej banke na trhu prišiel čas na zmenu. Na konci leta odchádzam zo Slovenskej sporiteľne. Príbehov, ktoré by som mohol napísať, je na jednu knihu. Dnes chcem hlavne poďakovať,“ napísal Frimmer v statuse.

Štefan Frimmer Foto: LinkedIn/Štefan Frimmer
Štefan Frimmer Štefan Frimmer

Štefan Frimmer nastúpil do Slovenskej sporiteľne ešte v roku 2007, po odchode z Markízy, kde pracoval ako ekonomický redaktor a editor spravodajstva. V Slovenskej sporiteľni pôsobil spočiatku na pozícii hovorcu, neskôr viedol tri roky odbor komunikácie a sponzoringu banky. Od roku 2018 bol na čele oddelenie korporátnej komunikácie banky.

„V roku 2007, keď som z Markízy prišiel do banky, svet aj PR vyzerali inak. Na Slovensku sa platilo korunou a Steve Jobs predstavil prvý iPhone. Za 17 rokov som v banke zažil všetko. Prechod na euro, pád Lehman Brothers, pandémiu, vojnu. Dvakrát zavedenie bankovej dane a raz jej zrušenie. Kým pred pár rokmi prišla jedna-dve krízovky do roka, aktuálne ich riešime skoro denne. Pozitívnych príbehov je ale oveľa viac,“ píše v statuse Frimmer.

Výstražný štrajk RTVS Čítajte aj OBRAZOM: Prvý výstražný štrajk v histórii RTVS

Poďakoval sa tiež svojim dlhoročným spolupracovníkom. „Za posledné roky sme v rôznych súťažiach SPOLU vyhrali všetko, čo sa u nás aj vo svete vyhrať dá. Vrátane ceny za najlepší svetový PR projekt s Julom Satinským. Mal som šťastie, že som mohol byt PR osobnosťou roka 2020, Soňa Lexmanova a Katarína Remiaš, ďakujem. Ale celé to nie je o soškách. Je to o ľuďoch a príbehoch. Ten môj nateraz v Sporke pomaly končí. A ja sa teším na letný oddych a na budúcnosť,“ dodal.

Frimmer zatiaľ neprezradil, kam smerujú jeho najbližšie kroky. „Vidíme sa čoskoro na novom pôsobisku," uzavrel svoj post.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #personálne zmeny #SLSP