Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Nové paušály O2: Netflix v cene, výkup telefónov a vrátenie peňazí za neminuté dáta

O2 nahrádza 10 súčasných paušálov 3 novými, na ktoré postupne prejdú zákazníci všetkých starších programov.

31.01.2023 06:00
O2 Foto:
O2 uvádza nové zjednodušené paušály, na ktoré postupne prejdú zákazníci všetkých starších programov.
debata
Roland Kubina Čítajte rozhovor Programový riaditeľ Jojky: Pri Ivete sme so zatajeným dychom čakali na reakcie, teraz je v hre pokračovanie

Spoločnosť O2 prináša od 31. januára veľkú zmenu. Tri nové paušály nahradia súčasných desať paušálov a postupne na ne prejdú zákazníci všetkých starších programov. Zákazníkom prinesú viac dát, exkluzívny obsah či dodatočné zľavy vďaka možnosti výkupu telefónov.

Od 31. januára 2023 zákazníci nájdu v ponuke Bezstarostný, Pohodový a Základný O2 Paušál, ktoré nahradia doterajšie portfólio O2 Smart Paušálov a O2 Dát. Vôbec po prvýkrát bude v rámci telekomunikačných služieb na Slovensku poskytnutá zákazníkom služba Cashback, ktorá vracia peniaze za neminuté dáta. O2 zároveň ohlásilo aj obohatenie svojej obsahovej ponuky o jednu z najobľúbenejších streamovacích služieb Netflix, ktorú zákazníci získajú v cene paušálu.

Igor Tóth, O2 Čítajte aj Revolúcia v O2 paušáloch: Operátor prináša exkluzívny bonus

Tri nové paušály

Základný O2 Paušál za 19 € mesačne obsahuje 5 GB dát, 100 minút volaní, neobmedzené správy a rovnako aj možnosť získať predplatné na obľúbené služby za zvýhodnené ceny. Zákazníci tiež môžu využiť zľavu na zariadenie vo výške 48 €.

Pohodový O2 Paušál za 29 € mesačne spĺňa nároky väčšiny zákazníkov, ponúka 10 GB dát na čokoľvek, neobmedzené volania a správy a predplatné obľúbených služieb v cene paušálu. Súčasťou paušálu je aj zľava na zariadenie vo výške 96 €.

Najdrahší Bezstarostný O2 Paušál za 39 € mesačne prináša neobmedzené dáta, volania a správy a tiež predplatné obľúbených služieb v cene paušálu. Súčasťou je je aj zľava na zariadenia vo výške 168 € a funkcia Cashback, ktorú zákazníci poznajú najmä z finančného sektora. Cashback zákazníkovi automaticky vráti 5 € vo faktúre, ak neminie viac ako 15 GB dát za mesiac.

Na novú generáciu O2 Paušálov postupne prejdú... Foto: 02
O2 paušály Na novú generáciu O2 Paušálov postupne prejdú zákazníci všetkých starších programov

Cashback

Po prvýkrát sa na Slovensku začne v rámci telekomunikačných služieb používať služba Cashback, ktorá bude súčasťou Bezstarostného O2 Paušálu. Ak spotreba dát nepresiahne objem 15 GB, zákazníkovi za dané zúčtovacie obdobie vráti 5 eur.

„Zákazníci nám povedali, že by vo svojom paušále aj chceli mať neobmedzené dáta, ale nie sú si istí, či ich aj skutočne potrebujú a dokážu využiť. Práve pre nich je tu jeden z ťahákov nášho nového portfólia paušálov – služba Cashback za neminuté dáta,“ uviedol Jakub Vajda, vedúci komerčného marketingu v O2.

Predplatné Netflixu

O2 k novým O2 Paušálom pridáva Netflix, jednu z najobľúbenejších streamovacích služieb na svete. Je to prvýkrát, čo sa Netflix stane súčasťou mobilného paušálu na Slovensku. Zákazníci Bezstarostného a Pohodového O2 Paušálu si môžu Netflix aktivovať a využívať v cene paušálu. Okrem Netflixu môžu zákazníci získať aj predplatné ďalších obľúbených služieb, tak ako aj doteraz. Svoje predplatené služby si zákazník spravuje v O2 aplikácii.

„Keď sme pred rokmi predstavovali model predplatného v rámci našich paušálov, od začiatku sme museli odpovedať na otázku, či plánujeme do našej ponuky zaradiť aj Netflix. Dnes tak zákazníkom, spolu s predstavením nových O2 Paušálov, dávame jasnú odpoveď. Odteraz je v našej ponuke okrem doteraz predstavených obľúbených služieb aj Netflix a zákazníci Bezstarostného, či Pohodového O2 Paušálu si ho môžu vychutnávať v cene svojho paušálu,“ povedal Milan Morávek,komerčný riaditeľ O2.

Ponuku predplateného obsahu v O2 obohatil... Foto: 02
O2 Netflix Ponuku predplateného obsahu v O2 obohatil Netflix, ktorý zákazníci získajú v cene svojho paušálu.

Výkup telefónov

Okrem zľavy na nákup nového telefónu, ktorá je súčasťou nových O2 Paušálov, môžu zákazníci získať aj dodatočné zľavy. „Stačí, ak do ktorejkoľvek O2 predajne prinesú svoj nepoužívaný smartfón, naši kolegovia ho skontrolujú, ocenia v systéme a zákazníkovi vygenerujú poukážku na nákup nového zariadenia alebo príslušenstva k nemu,“ hovorí Jakub Vajda.

Zákazník môže po novom v O2 získať poukážku na nákup nového zariadenia výmenou za výkup jedného alebo aj viacerých zariadení. Poukážka za vykúpené zariadenie má platnosť 6 mesiacov a zákazník ju môže využiť na kúpu nového zariadenia či príslušenstva, alebo ju môže niekomu darovať. Poukážku je možné využiť pri nákupe na splátky aj za hotovosť. Zákazník môže kombináciou poukážky z výkupu a využitia zľavy na zariadenie získať telefón za mimoriadne dostupné ceny.

PLUS k paušálu

Nový O2 Paušál so svojou skladbou dokáže uspokojiť väčšinu zákazníkov, no pre tých, ktorí hľadajú ešte niečo špeciálne a individuálne, pripravilo O2 koncept PLUS. Zákazníci si k paušálu môžu pridať jednu z piatich služieb, ďalšie budú čoskoro nasledovať.

Vybrať si môžu O2 Paušál PLUS službu Maximálna rýchlosť, Turborýchlosť, Dáta nerátam, Datahit alebo Neobmedzené volania.

Dáta nerátam

Služba Dáta nerátam poskytuje zákazníkom možnosť za 1 € počas celej hodiny využívať neobmedzene dáta bez míňania tých predplatených, napríklad na stiahnutie filmu, či video-hovor. Služba je dostupná výhradne v O2 aplikácii pre Základný a Pohodový O2 Paušál.

Maximálna rýchlosť

Bezstarostný O2 Paušál s neobmedzenými dátami a maximálnou prenosovou rýchlosťou na úrovni 20 Mbit/s, je možné vylepšiť s balíkom Maximálna rýchlosť. Za 10 € mesačne získa zákazník prenos dát s maximálnou dostupnou rýchlosťou siete.

Turborýchlosť

V prípade, že zákazník Bezstarostného O2 Paušálu nepotrebuje maximálnu dostupnú rýchlosť celý mesiac, no raz za čas potrebuje rýchle dáta na stiahnutie väčších súborov, môže využiť službu Turborýchlosť. Len za 20 centov zákazníkovi počas celej hodiny umožní balík dátovanie maximálnou dostupnou rýchlosťou.

Neobmedzené volania

Balík v cene 5 € mesačne bude dostupný pre Základný O2 Paušál. Je vhodný pre zákazníkov, ktorí pretelefonujú viac ako 100 minút mesačne a môžu si tak užívať neobmedzené volania každý mesiac.

Datahit a jednorazová obnova dát

Vďaka Datahitu získava zákazník bezplatný prenos nespotrebovaných dát. Navyše, keď sa mu dáta minuli, Datahit mu ich automaticky obnoví. V nových O2 Paušáloch si môže zákazník navýšiť dáta o 2 GB a zaplatí za ne 4 €.

Postupný prechod zo starších programov

V rámci príchodu tretej generácie O2 Paušálov dôjde k postupnému prechodu zákazníkov O2 SMART Paušálov, O2 Dát a pôvodných O2 Paušálov (dostupných do 5.11.2019) na nové paušály. Jedným z dôvodov prechodu zákazníkov O2 SMART Paušálov na novú ponuku O2 Paušálov je podľa O2 aj regulačné obmedzenie funkcionality dátového zvýhodnenia pre vybrané aplikácie, ktoré si zákazník mohol bezplatne priradiť k svojmu O2 SMART Paušálu.

O2 bude zákazníkov o tejto zmene informovať prostredníctvom SMS správy a informácie o jej procese nájdu aj v zákazníckej zóne Moje O2. Všetky O2 Paušály sú aj naďalej bez viazanosti a je tak na zákazníkovi, či sa rozhodne pre iný O2 Paušál.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #O2 #netflix #mobilný operátor