Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Brad Pitt v jednom z najdrahších filmov všetkých čias: Pozrite si teaser novinky F1

Snímka s názvom F1 sľubuje mimoriadny filmový zážitok.

11.07.2024 00:00
F1, Brad Pitt Foto:
Brad Pitt vo filme F1.
debata

Filmový svet je pripravený na ďalší veľkolepý projekt, ktorý zaujme nielen fanúšikov kinematografie, ale aj milovníkov športu. Snímka s názvom F1, v hlavnej úlohe s legendárnym Bradom Pittom, sľubuje byť jedným z najdrahších filmov v histórii. So svojím rozpočtom presahujúcim neuveriteľných 300 miliónov dolárov a spoluprácou so sedemnásobným majstrom sveta Formuly 1, Lewisom Hamiltonom, sa môžeme tešiť na mimoriadny filmový zážitok.

Brad Pitt ako bývalý jazdec Formuly 1

Brad Pitt stvárni postavu bývalého jazdca Formuly 1, ktorého po rokoch na dôchodku znova vtiahne do sveta pretekov majiteľ menej úspešného tímu. Okrem návratu za volant bude Pittova postava mentorovať mladého talentovaného jazdca, ktorý má potenciál stať sa hviezdou pretekov. Spoločne sa pokúsia vytiahnuť tím APXGP na vrchol. Podarí sa im to? To uvidíme v lete 2025.

Pozrite si teaser filmu:

Autentickosť a detailné spracovanie

Film F1 sa pýši vysokou mierou autenticity, ktorá určite uspokojí aj najnáročnejších fanúšikov Formuly 1. Pre potreby nakrúcania bola postavená vlastná garáž fiktívneho tímu APXGP. Brad Pitt strávil pod vedením Lewisa Hamiltona viac ako 1 000 kilometrov za volantom monopostu. Ostatní herci taktiež absolvovali tréningy a navštevovali rôzne preteky Veľkej ceny, aby vo filme dokázali šoférovať skutočné monoposty.

Skutoční pretekári na plátne

Diváci sa môžu tešiť na cameo vystúpenia známych pretekárov, ktorí si vo filme zahrali samých seba. V práve zverejnenom teaseri sa mihnú mená ako Carlos Sainz, Max Verstappen, Sergio Pérez a Fernando Alonso. Tím APXGP bude súperiť so skutočnými tímami, čo len zvyšuje očakávania na túto adrenalínom nadupanú snímku.

Brad Pitt vo filme F1. Foto: Continental film
F1, Brad Pitt Brad Pitt vo filme F1.

Film F1 vznikol v produkcii filmovej divízie spoločnosti Apple a do kín po celom svete ho bude uvádzať štúdio Warner Bros. Teaser, ktorý bol nedávno zverejnený, len zvýšil nadšenie fanúšikov po celom svete. S napätím teda čakáme na leto 2025, keď sa táto športová dráma objaví na plátnach kín. Film F1 s Bradom Pittom sľubuje nezabudnuteľný zážitok plný adrenalínu a napätia. Nech už ste fanúšikom Formuly 1, filmu alebo oboch, tento film si rozhodne nenechajte ujsť.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Brad Pitt #filmové premiéry