Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Konečne je to tu: Slováci si môžu pozrieť prvý teaser očakávaného slovenského filmu

Fanúšikovia si teraz môžu užiť napínavý teaser, ktorý odhaľuje viac z očakávaného pokračovania.

03.07.2024 00:00
Love 2 Foto:
debata

Režisér Jakub Kroner opäť dokazuje, že aj slovenské filmy môžu ohúčiť masy. Po úspešnom dokončení filmu „MIKI“ teraz usilovne pracuje na thrillerovom pokračovaní známej love story „Lóve“. Film nesie názov „2óve“ a Kroner so svojím tímom už v júni dokončoval posledné zábery v Bratislave.

Fanúšikovia si teraz môžu užiť napínavý teaser, ktorý odhaľuje viac z očakávaného pokračovania. Postprodukcia bude prebiehať počas horúceho leta, pretože tvorcovia plánujú premiéru filmu už na jeseň. Diváci sa môžu tešiť na návrat takmer všetkých obľúbených postáv z prvého dielu, vrátane Maťa (Michal Nemtuda), Veroniky (Kristína Svarinská) a Tomáša (Jakub Gogál).

Nový film „2óve“ prinesie dramatické zvraty, prepracované akčné scény, strieľačky a naháňačky, ktoré sa odohrávajú nielen na Slovensku, ale aj v Thajsku. Tieto scény boli točené pod odborným dohľadom kaskadéra Vladimíra Furdíka, ktorý je známy svojou úlohou Night Kinga v seriáli „Hra o tróny“.

Film v kinách uvidíme už v októbri.

Romantický vzťah Maťa a Veroniky sa premení na komplikovaný a nebezpečný trojuholník. Zasiahne ich brutálny boj o moc v sieti intríg a korupcie pod taktovkou mafie, ktorá sa nezastaví ani pred politickou vraždou. Thajsko sa javí ako ideálny úkryt pre pár zločincov z východnej Európy, ktorí však netušia, že môžu byť ľahkou korisťou pre väčších predátorov.

Film Lóve 2 Fotogaléria - 14 fotiek Všetky fotky

Ako si v tomto šialenom kolotoči poradí osamelý bojovník, ktorý zápasí s tieňmi vlastnej minulosti? Dokáže ho ešte zachrániť láska a uvedomí si to skôr, než bude neskoro? Je vôbec možné uniknúť z tohto bludného kruhu? Odpovede na tieto otázky prinesie očakávaný film „2óve“.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Lóve 2