Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Bude to epická rozlúčka? Divákmi zbožňovaný antihrdina sa predvedie v šialenom filme

Ako bude vyzerať tretí Venom? Vonku sú prvé zábery a zdá sa, že rozlúčka s týmto antihrdinom bude veľkolepá.

03.07.2024 00:00
Venom: The Last Dance, venom, Foto:
Venom: Posledný tanec dorazí do slovenských kín 24. októbra.
debata

Herec Tom Hardy sa aj po tretíkrát vracia ako Eddie Brock a spolu so symbiontom Venomom musia čeliť viacerým nepriateľom. Bude to naozaj posledný film zo série?

Hardy sa dokonca tentokrát spolupodieľal aj na scenári, spolu s režisérkou Kelly Marcel, ktorá napísala aj predchádzajúce časti trilógie. Nový trailer naznačuje, na čo všetko sa diváci môžu tešiť a bude to teda epická jazda.

Mimozemský symbiont Venom a investigatívny novinár Eddie Brock sa už sa konečne ako-tak zžili, dokonca dolaďujú synchrón svojej kultovej hlášky „My sme Venom“. Prekvapivo natrafia na iných symbiontov a nie je to žiadny zábavný zraz s bývalými spolužiakmi. Nepredvídateľný čierny zubatý antihrdina s mega apetítom sa bude musieť predviesť v doteraz nevídanej paráde. Svet je totiž v ohrození a zdá sa, že práve Venom je jedinou šancou na prežitie. Na zem sa totiž rúti armáda vesmírnych krvilačných tvorov a Venom aj Eddie budú musieť siahnuť na dno svojich síl, aby im stačili.

Predošlé diely v súčte celosvetovo zarobili vyše 1,3 milióna dolárov a tento najznámejší Spider-Manov protivník sa rýchlo etabloval v popkultúre. Zážitok na veľké plátna je nabúchaný akciou, šialenými kaskadérskymi trikmi, čiernym humorom a skvostnými lahôdkami pre znalcov. Trailer ukazuje šialenú akciu a na jeho konci Venom posadne koňa. Tvorcovia sa očividne odtrhli z reťaze a chcú posledným filmom zabaviť publikum.

Venom: Posledný tanec dorazí do slovenských kín 24. októbra.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Tom Hardy #Venom #Venom 3: Posledný tanec