Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Veľké hviezdy z Hollywoodu na Slovensku: V Bratislave sa pohybujú v utajení

Na Slovensku sa objavili hneď dve celosvetovo známe hviezdy.

30.04.2024 10:24
Ilustracne foto kino CINEMAX Foto:
debata

Na Slovensku sa objavili hneď dvaja herci, ktorých poznáte z celosvetovo známych filmov. V Európe a aj na Slovensku sa totiž natáča nový film Afterburn. Rozpočet na film je podľa Plus 7 dní viac ako 100 miliónov eur. Niektoré informácie dokonca naznačujú, že niektoré scény sa potajme natáčajú v Seredi v bývalej Niklovke.

Film zachytáva apokalypsu, je zasadený do obdobia desať rokov po tom, čo masívna slnečná erupcia zničila technológiu na Zemi. Fotky oboch hercov zverejnil Massimo Attanasio, majiteľ luxusnej talianskej reštaurácie v Bratislave.

dopravná značka v Nitre Čítajte viac Slovenský „unikát“ v Nitre: O dopravnej situácii rozhoduje vietor

Samuel L. Jackson bol v Bratislave zaznamenaný ešte počas minulého týždňa. Očakával sa aj príjazd Davea Bautistu, ten totiž hrá v Afterburn hlavnú úlohu. Herca poznáme z filmov Strážcovia galaxie, bondovky Spectre, Duny alebo detektívky Na nože: Glass Onion.

Massimo Attanasio pre Plus 7 dní povedal, že o príchode hercov vopred nevedel. Pred mesiacom ho vraj kontaktovali z USA, pýtať sa ho mali na vegánske menu. Až 2 hodiny pred príchodom Jacksona im do reštaurácie zavolali zo štábu a objednali si stôl pre dvoch, Jackson aj jeho partnerka však jedli morské plody. Na vegánske menu sa tak pýtali práve kvôli Bautistovi, ktorý prišiel neskôr.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Samuel L. Jackson #Dave Bautista