Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Pred pár mesiacmi valcovala filmová senzácia v kinách: Teraz si ju všetci môžu pozrieť na...

...Disney+!

02.08.2023 06:00
strážcovia galaxie, Foto:
Je to tu! Tretí a poslední Strážcovia galaxie dorazili na Disney+.
debata
víťaz, Čítajte aj Prvý slovenský seriál natočený pre svetovú streamovaciu službu prichádza: Poznáme dátum premiéry!

Trojka Strážcov je dostupná od 2. augusta. Film Strážcovia Galaxie 3 od štúdia Marvel rozširuje filmový vesmír Marvelu do nových diaľav. Peter Quill musí viesť svoj tím na nebezpečnú a akciou nabitú misiu, aby zachránil galaxiu a ochránil priateľa. Objavuje sa aj nový nepriateľ, ktorý by mohol Strážcov raz a navždy zničiť.

Kaufland, Záhorská Bystrica Čítajte aj Drevo namiesto betónu: Kaufland otvorí ekologickú predajňu budúcej generácie

Skupina nešťastníkov usadila na planéte Kdoviekde, no pokojné obdobie sa rýchlo končí. Netrvá však dlho a ich životy naruší ozvena Rocketovej pohnutej minulosti. Peter Quill, ktorý sa stále spamätáva zo straty milovanej Gamory, musí okolo seba zmobilizovať svoj tím na nebezpečnú misiu, ktorá by v prípade neúspešnej realizácie mohla viesť ku koncu Strážcov, ako ich poznáme.

žena za počítačom Čítajte aj Veľké otrasy v rebríčku webov: Aktuality prišli o prvenstvo, predbehli ich až dva weby. Novým lídrom je bulvár

Pre Strážcov galaxie bude tretia sólová snímka definitívne posledná. Následne nie je vylúčené, že by sa vybrané postavy mali objaviť v iných filmoch, respektíve chystaným dvom pokračovaniam o Avengeroch. Režisér James Gunn sa nikdy netajil tým, že plánuje príbehy zhrnúť do jednej trilógie.

čaputová, ódor Čítajte aj Na ministerstva vnútra skončila hovorkyňa. Zmeny nastávajú po odvolaní ministra Šimka

Zaujímavosťou je, že Gunn, ktorý vytvoril jednu z najoriginál­nejších sérii pre Marvel sa sťahuje ku konkurencii. Po novom bude pre DC Comics zastrešovať adaptáciu ich filmov, ktoré dlhodobo tápu v kreatívnom vákuu.

Vo filme účinkujú opäť Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Karen Gillan, Pom Klementieff a Vin Diesel ako Groot a Bradley Cooper ako Rocket, Sean Gunn, Chukwudi Iwuji, Will Poulter a Maria Bakalová. Režisérom a senáristom je opäť James Gunn.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Disney+ #Strážcovia galaxie 3