Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Neváhajte a utekajte do kina! Takto vyzerá najšialenejší filmový zážitok tohto leta

Už čoskoro na strieborné plátna dorazí druhé pokračovanie bizarného filmu Meg.

27.05.2023 06:00
Meg 2 Navrat do hlbin, meg, Foto:
V auguste do kín dorazí druhé pokračovanie filmu Meg.
debata
diana morova tomas mastalir Čítajte aj Novinka Jojky Tomáš a Diana: Najslabší seriál tejto sezóny, ktorý diváka vráti do roku 1990

Film Meg: Hrozba z hlbín sa stal v roku 2018 nečakaným hitom. Obrovských žralokov nepláva po plátnach kín a obrazovkách televízií málo, ale tomuto sa podarilo namiešať hrôzu, napätie a humor v pomere, ktorým si získal publikum. 3. augusta sa prehistorický megalodon vráti do kín a prvý trailer snímky Meg 2: Návrat do hlbín naznačuje, že nebude len jeden.

televízia, televízor, sledovanie televízie, seriály, filmy, online televízie, online, nelegálne sledovanie, piráti, pirátske sledovanie, Čítajte aj Exodus českých televízií môže nastať veľmi skoro: Hovorí sa už iba o týždňoch

Do hlbokého oceánu sa za príšerou znova ponorí Jason Statham a spoločnosť mu tentoraz bude robiť aj Wu Jing, legenda ázijských akčných filmov. Spoločne povedú tím odvážnych výskumníkov, ktorých cesta na morské dno nedopadne celkom podľa plánov.

joj, joj group, Čítajte aj Jojka využila zaváhanie Markízy: Slováci môžu dostať novú televíziu, ktorá dlhodobo chýbala

Chaos prepukne vo chvíli, keď do ich misie zasiahnu aktivity podmorských ťažiarov. V stávke sa ocitnú životy všetkých zúčastnených a naši hrdinovia budú musieť bojovať nielen s ľudskými nepriateľmi, ale aj viacerými prerastenými žralokmi. A chobotnicami… A ktovie s čím všetkým ešte!

Primark, Nová Eurovea Čítajte aj Primark otvoril prvú predajňu na Slovensku. Investoval do nej viac ako 10 miliónov eur, takto vyzerá

Trailer hneď v úvode prekvapí, keď sa v ňom na morskom pobreží zjaví tyranosaurus rex. Zábery nás však majú len dostať do kontextu – megalodon, teda gigantický žralok veľkozubý, bol obávaným predátorom už v praveku. Nehoda na morskom dne odhalí, že druh, ktorý sme považovali za vyhynutý, prežil dodnes a neváha ochutnať nepoznaný živočíšny druh – človeka!

heriban, horná dolná, Čítajte aj Diváci neprídu o Heribana: Pred nečakanou smrťou stihol dotočiť nový seriál

Ak sa krvilačné príšery dostanú k obývaným oblastiam, hrozí katastrofa. A nebol by to hollywoodsky trhák, ak by sa k nim skutočne nedostali. Zábery z filmu naznačujú, že prímorský dovolenkový raj sa zmení v peklo.

Bude to však peklo nakrútené s veľkým nadhľadom a odľahčujúcim humorom. Režisér Ben Wheatley má skúsenosti s hororom (Zoznam smrti) i čiernym humorom (Prestrelka) a vo svojej novinke ich neváha skombinovať.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #MEG: Hrozba z hlbín