Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Taký katastrofický film tu ešte nebol! Mesiac sa rúti na Zem, ľudstvo končí

Nemusíte cestovať na Mesiac, príde za vami. Už upútavka na film Moonfall je divoká jazda.

, 07.09.2021 07:00
debata (25)

Už nemusíte túžiť po ceste na Mesiac. Mesiac píde za vami. Ale bude to prvý aj posledný raz. Ľudstvo v roku 2022 končí. To aspoň hovorí upútavka na nový sci-fi thriller Moonfall, ktorý vznikol v americko-kanadsko-čínskej koprodukcii a spoluautorom scenára a režisérom je sám Roland Emmerich. Veľmajster epických katastrofických filmov osobne.

Veľkolepý katastrofický film Moonfall s Halle... Foto: Lionsgate
Moonfall2 Veľkolepý katastrofický film Moonfall s Halle Berry v hlavnej úlohe sľubuje zápletku, aká tu ešte nebola.

Oscarová herečka Halle Berry sa v tomto filme ako bývalá astronautka vracia do vesmíru. Cieľom je zachrániť Zem, pretože Mesiac sa kvôli neznámej sile vychýlil z obežnej dráhy a život na Zemi má o pár týždňov kompletne vyhasnúť. Nervydrásajúca upútavka sľubuje riadnu nálož akčných scén. Milovníci sci-fi a katastrofických filmov sa majú na čo tešiť.

nemocnica, richard autner, Čítajte aj Jojka trafila do čierneho! Jej nová lekárska dráma potvrdzuje status ostro sledovaného seriálu

V traileri odchádza Halle Berryová na nebezpečnú misiu do vzdialených častí vesmíru po boku herca Patricka Wilsona (známy napríklad ako hlavný hrdina seriálu Fargo z roku 2015). Cestou musia prekonať mnohé prekážky po tom a zisťujú, že Mesiac nie je tým, čo sme si mysleli. Spolu s ďalšími členmi posádky, medzi ktorými je napríklad aj autor konšpiračných teórií, musia zachrániť svet pred zánikom.

Vtelenie zla, Čítajte aj Radi sa v kine bojíte? Tak túto filmovú novinku musíte bezpodmienečne vidieť

Snímka je najnovším prírastkom do filmografie režiséra Rolanda Emmericha, ktorý okrem Dňa nezávislosti stvoril napríklad Godzillu, Patriota, 2012 či Deň potom.

V hlavných úlohách filmu sa predstavia Kelly Hu, John Bradley, Michael Peña, Charlie Plummer a Donald Sutherland. Moonfall sa dostane v USA do kín začiatkom februára 2022 a u nás pravdepodobne v rovnakom čase.

Hale Berry sa budúci rok chystá debutovať ako režisérka s celovečerným filmom Bruised (Netflix), v ktorom stvárňuje ku kariére sa vracajúcu bojovníčku, snažiacu sa zladiť profesionálny život s materskými povinnosťami.

© Autorské práva vyhradené

25 debata chyba
Viac na túto tému: #Halle Berry #oseriáloch #Moonfall