Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Netflix, Disney, ale aj Max sa musia mať na pozore! Konkurencia nespí a chystá bombastickú ponuku

Rok 2024 sa prehupol do svojej druhej polovice. Streamovacia služba SkyShowtime je pripravená priniesť kopec premiérového obsahu.

10.07.2024 00:00
Yellowstone, Foto:
V novembri sa vráti hit Yellowstone s poslednými epizódami.
debata

SkyShowtime rozširuje svoju ponuku v oblasti dokumentárnych filmov o SkyShowtime Original titul Schmeichel. Futbalový velikán – Dán Peter Schmeichel získal najviac ocenení v histórii Premier League a je jedným z najlepších brankárov všetkých čias. Bol súčasťou pozoruhodného dánskeho outsiderského tímu, ktorý v roku 1992 vyhral EURO, a potom sa stal oporou Manchestru United v jeho najúspešnejšej ére pod vedením Sira Alexa Fergusona. Dokument Schmeichel je neuveriteľným rodinným príbehom o úspechu, zlyhaní a vykúpení, ktorý sleduje vzostupy a pády jeho úžasnej 22-ročnej kariéry.

Klitschko: More Than a Fight v réžii uznávaného filmára Kevina Macdonalda predstaví predplatiteľom SkyShowtime exkluzívny príbeh bývalého majstra sveta v boxe v ťažkej váhe Vitalija Klička a jeho brata Wladimira, ktorí spolu dominovali tomuto športu viac ako desaťročie. Tento celovečerný dokument mapuje Vitaliho cestu z ringu do politickej funkcie, v ktorej vedie obranu hlavného mesta.

Medzi ďalšie pripravované exkluzívne seriály patrí The Day of the Jackal, 10-dielna adaptácia podľa zásadného románu Fredericka Forsytha a oceňovaného filmu z roku 1973 od Universal Pictures. V tomto modernom spracovaní kultového trileru sa predstavia držiteľ Oscara a cien Tony a BAFTA Eddie Redmayne ako Šakal, neprekonateľný a takmer nepolapiteľný vrah, a Lashana Lynch ako Bianca, neústupná agentka MI6, ktorá ho neúnavne prenasleduje po celom svete. Úrsula Corberó, hviezda celosvetového hitu La Casa De Papel (Money Heist), hrá v seriáli Nuriu, najdôležitejšiu osobu v Šakalovom osobnom živote, ktorá vôbec netuší, kým Šakal v skutočnosti je.

SkyShowtime tiež potvrdila, že do portfólia titulov od scenáristu Taylora Sheridana pridáva ďalší seriál s názvom Landman. Moderný príbeh o hľadaní šťastia vo svete ropných plošín s držiteľom Oscara® Billym Bobom Thorntonom a nominantkou na Zlatý glóbus Demi Moore bude k dispozícii exkluzívne na platforme neskôr v tomto roku.

Okrem toho SkyShowtime oznámila uvedenie seriálu The Donovans, 10-dielnej drámy voľne založenej na populárnom seriáli Ray Donovan, ktorý napísal tvorca seriálu Top Boy Ronan Bennett. Réžie a výkonnej produkcie sa ujal Guy Ritchie.

SkyShowtime ako streamovacia služba vytvorená špeciálne pre Európu naďalej rozširuje svoje portfólio pôvodných titulov pre miestne publikum. Okrem dokumentu Schmeichel dnes SkyShowtime oznámila ďalšie pôvodné SkyShowtime tituly, ako napríklad španielske seriály Las Pelotaris 1926 a Mamen Mayo. Streamovacia služba tiež nedávno oznámila herecké obsadenie poľského SkyShowtime Original seriálu Śleboda, ktorý sa začal nakrúcať v apríli. Ide o prvú lokálnu SkyShowtime Original produkciu vytvorenú pre poľských divákov.

Pridanie týchto titulov nadväzuje na úspech existujúcich pôvodných seriálov uvedených na platforme od jej spustenia v roku 2023 vrátane Bosé, Codename: Annika, Fleeting Lies (Mentiras Pasajeras), Los Enviados (The Envoys), Poker Face, The Curse, The Invisible Ladies (Las Invisibles), The Winner (Víťaz), Veronika alebo Warszawianka.

Predplatitelia SkyShowtime sa tiež môžu tešiť na silnú zostavu vracajúcich sa obľúbených titulov, ktoré budú k dispozícii exkluzívne na platforme, ako napríklad Frasier (2. séria), Funny Woman (2. séria), Poker Face (2. séria), Tulsa King (2. séria), Lioness (2. séria) a hit Taylora Sheridana Yellowstone (séria 5B).

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #SkyShowtime