Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Markíza má prekvapenie pre divákov: Ďalšiu horúcu novinku z Voyo uvedie na svojich obrazovkách

Televízia Markíza pripravila pre svojich divákov ďalšie prekvapenie.

12.05.2024 09:20
Vedľajší produkt, Tomáš Maštalír Foto:
Tomáš Maštalír stvárňuje hlavnú úlohu v minisérii režiséra Petra Bebjaka Vedľajší produkt.
debata

Televízia Markíza pripravila pre svojich divákov ďalšie prekvapenie. Po uvedení životopisnej série a dokumentu o Ivete Bartošovej z produkcie Voyo Originál uvedie na svojich obrazovkách ďalší výnimočný projekt.

Trojdielna krimiséria Vedľajší produkt mala pritom premiéru len pred dvoma týždňami premiéru na ČT1 a súčasne bola uvedená aj pre pre predplatiteľov streamovacej služby Voyo. Dnes, v nedeľu 12. mája, uvedú ČT1 a Voyo jej záverečnú tretiu epizódu. A už dnes večer si môžu aj diváci Markízy pozrieť celú minisériu, ktorá televízia uvedie v podobe súvislého televízneho filmu.

Zábery z minisérie Vedľajší produkt Fotogaléria - 23 fotiek Všetky fotky
Martin Hofmann a Tomáš Maštalír na zábere z...

Trojdielnu minisériu Vedľajší produkt pre Českú televíziu natočil oceňovaný režisér Peter Bebjak, ktorý má na konte Českých levov za seriály Matematika zločinu, Devadesátky, Herec a Spravedlnost, či Slnko v sieti za filmy Jozef Mak a Čiara.

Hlavné úlohy stvárňujú Tomáš Maštalír, Martin Hofmann a Zuzana Stivínová. Príbeh sa odohráva na ostravskom oddelení vrážd. Detektív Josef (Tomáš Maštalír) je za použitie neoficiálneho postupu pri dopadnutí brutálneho vraha, na ktorom sa podieľal i jeho kolega Michal (Martin Hofmann), potrestaný svojou nadriadenou (Zuzana Stivínová) každoročnou rutinnou previerkou nevyriešených vráž­d.

Iveta, David Prachař, Anna Fialová Čítajte aj Najdôležitejší muž celého života a boj s vlastnými démonmi. Záverečné epizódy Ivety sú už vonku

Vďaka tomu objaví prípad osemnásťročnej Evy, ktorú pred dvadsiatimi rokmi niekto uškrtil v jej byte. Do premlčania vraždy zostáva len šestnásť dní. Josefova túžba nájsť vraha a prekážky zo strany nadriadených ho nútia použiť metódy, ktoré sú na hrane zákona.

Napínavá psychologická dráma, inšpirovaná skutočnou policajnou praxou, zachytáva realitu, v ktorej sa detektívi pohybujú kvôli nedokonalosti právneho systému a vlastnej posadnutosti po dopadnutí zločinca na hrane zákona. Skúma otázku spravodlivosti a dane, ktorú je potrebné zaplatiť za odhalenie pravdy.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #seriál Vedľajší produkt