Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Máj na Joj Play: Nezmeškáte ani sekundu z hokeja. A z tohto slovenského filmu je miniséria!

Máme pre vás viacero tipov, čo nemôžete zmeškať na streamovacej platforme JOJ Play.

09.05.2024 00:00
vojna policajtov, Foto:
Jojka spravila z filmu seriál! Vojna policajtov dostala 4-dielnu verziu.
debata

1. Vojna policajtov

Jojka spravila z Vojny policajtov minisériu, ktorú nikde inde neuvidíte! Napínavý krimi triler zo slovenského prostredia podľa knihy Arpáda Šoltésza. Dvaja policajti bojujú proti systému, pretože ich viac nebaví chytať zločincov, ktorí budú aj napriek dôkazom na druhý deň prepustení… Nejde o bežnú premiéru filmu. Diváci sa môžu tešiť na exkluzívnu 4-dielnu minisériu, ktorá zásadne rozširuje dej o zábery a scény, ktoré sa do kinoverzie nedostali. Pozor, k minisérii sa dostanete len prostredníctvom plne platenej verzie služby.

2. Konečne spolu

Nevieme, či je svet na to pripravený, ale deje sa to. Michael Szatmary a Tomáš Hudák spojili sily, aby vás rozosmiali svojím stand-upovým špeciálom Konečne spolu! Pozrite si šou hviezdnej dvojice komikov zo Silných rečí, v ktorej vám ostrieľaní hráči predvedú, ako to vyzerá, keď sa na jednom pódiu stretnú humor, elegancia, šarm, sexepíl, gentlemanstvo, skúsenosti, ale hlavne dobrí priatelia. Pozor, k minisérii sa dostanete len prostredníctvom plne platenej verzie služby.

3. MS v ľadovom hokeji

Jojka sa na majstrovstvá vo veľkom pripravila. Slovákov čaká veľká zmena, hokej sa sťahuje z RTVS na Jojku a televízia spravila všetko, aby túto zmenu divák nepocítil a zápasy boli dostupné pre každého. Preto ich uvidia prostredníctvom televízneho vysielania, ale aj na JOJ Play, kde budú dostupné aj vo free verzii streamovacej služby.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV JOJ #JOJ play #MS v hokeji 2024 #film Vojna policajtov