Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Máj na HBO Max: Posledné dni streamovacej služby, pripravte sa na nával filmov

Už 21. mája sa streamovacia služba HBO Max zmení na Max. Diváci sa dočkajú výrazné rozšírenie obsahu za nové ceny.

19.05.2024 00:00
samaritán, Foto:
Na HBO Max dorazí aj film Samaritán.
debata

1. Uzavretý kruh (Full Circle)

Prísaha pomsty, neúspešný únos malého chlapca, dávno pochované tajomstvá v súčasnom New Yorku. Šesťdielny triler režiséra Stevena Soderbergha a scenáristu Eda Solomona sa začína pomerne pomaly, ale z hľadiska emócií ide do hĺbky: nemôžete sa prestať pozerať. Hneď v prvej časti pani Mahabir zosnuje plán na únos Jareda, vnuka šéfkuchára Jeffa McCuskera. Chce tým zmeniť svoj osud. Podarí sa vyšetrovateľke Mel Harmony zachrániť rodičom syna?

2. Trinásť životov (Thirteen Lives)

Hoci sa tento napínavý, klaustrofobický film nakrúca v tme, čiastočne pod vodou a v stiesnenom priestore, takže divák neustále lapá po dychu, od začiatku vieme, že to dobre dopadne. Dvojoscarový, režisér Čistej duše, Duelu Frost/Nixon a filmov podľa trilerov Dana Browna, totiž založil tento svoj najnovší napínavý film na skutočnej udalosti, ktorú sledoval celý svet.

Keď sledujeme záchranu thajského chlapčenského futbalového tímu, ktorý po prívalových dažďoch uviazol v zatopenej jaskyni Tham Luang, opäť si pripomenieme tú takmer šesť rokov starú udalosť, keď tím vedený dvoma britskými jaskyniarmi zachránil chlapcov uviaznutých štyri kilometre od vchodu do jaskyne.

3. Samaritán (Samaritan)

Šikanovaný trinásťročný Sam Cleary (Javon Walton) má podozrenie, že jeho záhadný, samotársky sused pán Smith (Sylvester Stallone) je v skutočnosti legendárny superhrdina Samaritán, ktorý bol pred štvrťstoročím vyhlásený za mŕtveho. Zločinnosť je na vzostupe, mesto balansuje na pokraji chaosu a Sam sa rozhodne vylákať svojho suseda z úkrytu, aby zachránil svoj domov pred zničením. Ak ako smetiar dokáže vyčistiť ulice od neporiadku, možno sa mu podarí vyhnať gangstrov vedených Cyrusom (Pilou Asbæk).

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #HBO Max #streamovacia služba Max