Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Šialená ponuka na obzore: Táto streamovacia služba dáva na frak najväčšej konkurencii

Najmladšia streamovacia služba na Slovensku - SkyShowtime - avizuje príchod viacerých veľkých noviniek.

21.09.2023 06:00
jurský svet, Foto:
Divákov na SkyShowtime aj najnovší Jurský svet.
debata

SkyShowtime, ktorá je domovom nových filmových titulov spoločností Paramount Pictures a Universal Pictures, uvedie koncom tohto roka a v roku 2024 ešte viac veľkolepých filmov a je na najlepšej ceste k tomu, aby v roku 2023 mala k dispozícii až 50 % kinohitov.

Václavské námestie Čítajte aj Pražský Václavák bude o pár rokov vyzerať úplne inak. Po 40 rokoch sa na námestie vrátia...

Tituly Pay One od SkyShowtime tiež predstavujú 50 % úspešných hollywoodskych filmov z roku 2022. Medzi veľké filmové hity z roku 2022, ktoré sú stále dostupné na pozretie, patria: Top Gun: Maverick, Jurassic World Dominion a Minions: The Rise of Gru. SkyShowtime ponúka predplatiteľom niektoré z najlepších hollywoodskych filmov.

September

Dungeons & Dragons: Honour Among Thieves je akčný film, ktorý prináša bohatý svet legendárnej hry na veľké plátno. Účinkujú v ňom Chris Pine, Michelle Rodriguez, Regé-Jean Page, Justice Smith, Sophia Lillis, Chloe Coleman, Daisy Head a Hugh Grant.

moderatori politickych diskusii RTVS Marta Janckarova a Marek Makara 1 Čítajte rozhovor Špecifikom tejto doby je, že hoaxy sa dostávajú do mainstreamu, hovoria moderátori politických diskusií v RTVS

Poker Face, kritikmi oceňovaný hit, má premiéru v septembri ako pôvodný seriál SkyShowtime. Natasha Lyonne, nominovaná na cenu Emmy®, hrá postavu Charlie, ktorá má mimoriadnu schopnosť odhaliť, keď niekto klame. Vydáva sa na cestu vo svojom Plymouth Barracuda a na každej zastávke sa stretáva s novými postavami a zvláštnymi zločinmi, pri ktorých si nevie pomôcť a musí ich jednoducho vyriešiť.

Codename: Annika, pôvodný seriál SkyShowtime, je fínsko-švédska kriminálna dráma. Príbeh sa točí okolo fínskej vyšetrovateľky umeleckých podvodov Emmy, ktorá sa tajne snaží infiltrovať do aukčného domu v Štokholme a vyšetriť spojenie firmy s notoricky známym práčom špinavých peňazí známym ako Blanko. Aby Emma zostala neodhalená, zvolí si kryciu identitu Anniky, temperamentnej spoločenskej ženy, ktorá žije divokými večierkami, drogami a alkoholom a je opakom rozvážnej, kľudnej a vyrovnanej Emmy. Stať sa Annikou však znamená, že Emma musí čeliť spomienkam z minulosti, na ktoré sa snažila zabudnúť.

Peter Núñez Čítajte aj Bude zo známeho producenta mediálny magnát? Na Slovensku chce konzervatívnu televíziu po vzore Fox News, ktorú „preslávil“ Donald Trump

Október

The Family Stallone, nový dokumentárny seriál, v ktorom sa predstaví nominant na Oscara® Sylvester Stallone, jeho manželka Jennifer Flavin Stallone a tri dcéry (Sophia, Sistine a Scarlet), ponúka miesto pri stole jednej z najslávnejších hollywoodskych rodín. Diváci môžu sledovať Stalloneho v najväčšej úlohe svojho života: postave otca.

Special Ops: Lioness, seriál inšpirovaný skutočným programom americkej armády, sleduje život Joe (Saldaña) počas toho, ako sa snaží nájsť rovnováhu medzi osobným a profesionálnym životom ako špičková agentka CIA vo vojne proti terorizmu. Program Lioness, na ktorý dohliadajú Kaitlyn Meade (Nicol Kidman) a Donald Westfield (Michael Kelly), najme drsnú mariňáčku Cruz (Laysla De Oliveira), aby v utajení pôsobila spolu s Joe medzi mocnými predstaviteľmi štátneho terorizmu v snahe CIA prekaziť ďalší 11. september. Seriál sa bude vysielať exkluzívne na všetkých trhoch SkyShowtime v októbri.

prokurátorka, Čítajte aj Jojka má na krku problém: Jej prémiový seriál za týždeň stratil viac ako 100-tisíc divákov

Fleeting Lies, pôvodný španielsky seriál SkyShowtime, bude k dispozícii na pozretie v novembri. Lucíu (Elena Anaya) mesiac pred svadbou a tesne pred jej vymenovaním za riaditeľku spoločnosti zradí Santi (Quim Gutiérrez), jej rival v boji o povýšenie. Kvôli tomu Lucíu obvinia z priemyselnej špionáže a bez uváženia dostane výpoveď. Lucíin život a budúcnosť sa náhle zmenia na neistotu a musí čeliť obrovskej dileme: ako dokázať svoju nevinu a dostať sa tak z väzenia. Lucía sa vydá na cestu ilegálnych aktivít, aby naďalej podporovala svoju rodinu, pričom pred nimi tají, čo sa stalo. Klamstvá budú čoraz neúnosnejšie a jej život bude čoraz komplikovanejší.

Voda spieva Čítajte aj Programy RTVS ako na hojdačke: Náhrada za Milujem Slovensko je úspešne späť, nová šou je po troch častiach prepadákom

November

Frasier, triumfálna ikonická komédia, sa vracia na SkyShowtime. Nový seriál, v ktorom hrá hlavnú úlohu a produkuje ho Kelsey Grammer, sleduje Frasiera Cranea (Grammer) v ďalšej kapitole jeho života, keď sa vracia do Bostonu v Massachusetts, kde ho čakajú nové výzvy, nové vzťahy a jeden alebo dva staré sny, ktoré si chce konečne splniť. Frasier je opäť v budove! Okrem Grammera si v novom seriáli zahrajú Jack Cutmore-Scott ako Frasierov syn Freddy; Nicholas Lyndhurst ako Frasierov starý kamarát z vysokej školy, z ktorého sa stal univerzitný profesor Alan; Toks Olagundoye ako Olivia, Alanova kolegyňa a vedúca katedry psychológie na univerzite; Jess Salgueiro ako Freddyho spolubývajúca Eve; a Anders Keith ako Frasierov synovec David.

žena, dôchodkyňa, mobil, práca Čítajte aj Mobilný operátor zvyšuje ceny za volania, SMS a dáta. Zákazníkom zároveň navýši denné balíky dát

Dreamland je veľkolepá dráma o tajomstvách, lžiach, láskach a túžbach v rodine štyroch sestier. Seriál sa odohráva v slnkom zaliatom britskom prímorskom mestečku Margate a je temnou komédiou o viacgeneračných ženských vzťahoch a (trochu nefunkčnej) rodinnej dynamike. Najstaršia sestra Trish (Agyeman) je tretíkrát tehotná so svojím partnerom Spenceom (Kiell Smith-Bynoe). A tentoraz sa rozhodla: bude to dievčatko. Jej dve sestry Clare (Gabby Best) a Leila (Aimee-Ffion Edwards) sa točia okolo nej spolu s ich mamou (Frances Barber) a starou mamou, ktorá je legendou v Margate (Sheila Reid), aby „manifestovali“ malé dievčatko. Keď sa však nečakane v ich životoch znovu objaví ďalšia sestra Mel (Allen), hrozí, že jej návrat rozvráti celú rodinu. Jedno zaklopanie na dvere a ich „krajina snov“ prestane existovať…

Renfield, moderný príbeh o monštre, ktorý rozpráva príbeh verného, ale trýzneného sluhu grófa Draculu, najnarcistickej­šieho šéfa v dejinách. Vo filme, ktorý je oceňovaný pre svoj komediálny tón a herecké výkony, účinkujú Nicholas Hoult v hlavnej úlohe, Awkwafina, Shohreh Aghdashloo a držiteľ Oscara® Nicolas Cage ako gróf Dracula.

The Super Mario Bros. Movie, veľký kasový trhák v réžii Aarona Horvatha a Michaela Jelenica, prichádza tiež v októbri. Účinkujú v ňom Chris Pratt, Charlie Day, Seth Rogen, Jack Black a Anya Taylor-Joy. Film je akčnou komédiou inšpirovanou svetom hier Mario od spoločnosti Nintendo a pozýva divákov do pulzujúceho, vzrušujúceho nového sveta, ktorý sa nepodobá žiadnemu inému.

December

Lawmen: Bass Reeves, nový antologický seriál, na ktorom sa ako výkonní producenti podieľali Taylor Sheridan a David Oyelowo, prichádza exkluzívne na SkyShowtime. V hlavných úlohách sa predstavia Oyelowo, Lauren E. Banks, Demi Singleton, Forrest Goodluck, Barry Pepper, Donald Sutherland a Dennis Quaid. Osemdielny seriál odkryje nevypovedaný príbeh najlegendárnejšieho muža zákona na starom západe: Bassa Reevesa (Oyelowo). Pôvodný seriál sleduje cestu Reevesa a jeho vzostup z otroctva k presadzovaniu práva v pozícii prvého černošského amerického maršala na západ od Mississippi. Napriek tomu, že počas svojej kariéry zatkol viac ako 3 000 zločincov, ťarcha odznaku bola priveľká a jeho milovaná rodina musela za to platiť po morálnej aj duchovnej stránke.

Transformers: Rise of the Beasts bude tiež divákom k dispozícii na streamovanie pred obdobím sviatkov. Film zavedie divákov na celosvetové dobrodružstvo s Autobotmi v 90. rokoch a predstaví úplne novú frakciu Transformerov – Maximals – ktorí sa k nim pridajú ako spojenci v existujúcej bitke o Zem.

Začiatok 2024

The Curse, pôvodný titul SkyShowtime, je seriál prelínajúci žánre, ktorý skúma, ako údajná kliatba narúša vzťah novomanželského páru, ktorý sa pokúša počať dieťa, zatiaľ čo účinkuje v ich novej šou o úprave domova. V seriáli hrajú Emma Stone, Nathan Fielder a Benny Safdie. Medzi hosťujúce hviezdy patria Barkhad Abdi, Corbin Bernsen a Constance Shulman. The Curse, produkovaný spoločnosťou A24, spoločne vytvorili a produkovali Benny Safdie a Nathan Fielder, ktorý pôsobí tiež ako režisér. Emma Stone, Dave McCary a Ali Herting pôsobia ako výkonní producenti prostredníctvom svojej produkčnej spoločnosti Fruit Tree. Josh Safdie pôsobí tiež ako výkonný producent. Seriál príde na platformu tiež v roku 2024.

„Menej ako rok od nášho spustenia sa SkyShowtime môže pochváliť pôsobivým a úžasným obsahom. Od najnovších hollywoodskych hitov a exkluzívnych globálnych seriálov až po naše lokálne pôvodné diela, SkyShowtime ponúka predplatiteľom v celej Európe neuveriteľný výber tej najlepšej svetovej zábavy. A s ešte veľkolepejším obsahom, ktorý príde v roku 2024, bude SkyShowtime aj naďalej poskytovať skvelú zábavu za skvelú cenu,“ uviedol Monty Sarhan, generálny riaditeľ SkyShowtime.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #SkyShowtime