Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Návrat po niekoľkých rokoch! Slováci sa dočkajú pokračovania českého seriálového hitu

Čierne vdovy sa hlásia opäť o slovo!

01.02.2023 06:00
čierne vdovy, siposová, čvančarová,plodková, Foto:
Čierne vdovy sa vracajú! Druhá séria sa objaví už 1. februára na Prima Plus.
debata
bridgerton, Čítajte aj Hit od Netflixu sa otriasa v základoch: V novej sérii neuvidíte túto hlavnú postavu...

Prvá séria mala na Slovensku premiéru ešte v roku 2019, o možnom nakrútení pokračovania sa hovorilo pomerne dlho. Avšak realitou sa produkcia stala minulé leto, päť rokov od prvej série. A už 1. februára vtrhne na obrazovky dlhoočakávaná druhá séria a slovenskí diváci o ňu neprídu. Bude totiž uvádzaná na Prima Plus zároveň s českou premiérou.

skyshowtime, Čítajte aj Pripravte sa: Na Slovensko mieri nová televízna služba! Pozná dátum štartu

Johana (Jitka Čvančarová), Renata (Jana Plodková) a Veronika (Lucia Siposová) v prvej sérii odprevadili svojich manželov zo sveta a do lona im spadla ich prepravná spoločnosť, ktorá ide ale ku dnu. Tri roky sa ju snažili udržať a nakoniec sa rozhodli vyhlásiť bankrot. Lenže – to by jedna z nich nesmela dostať nápad na to, ako ju priviesť k životu. A že to bude za akúkoľvek cenu, neriešia.

„Veronika trošku pribrala, je staršia, ale v podstate sa veľmi nezmenila. Nie je to priame pokračovanie. V príbehu ubehli tri roky, dievčatá si prešli nie úplne ružovými cestami a zrazu sa im naskytne možnosť zárobku. Lenže ten je ilegálny,“ prezrádza Lucia Siposová.

iveta, Čítajte aj Jojka stopla štvrť miliónový prepad! Iveta naďalej valcuje všetko, čo jej stojí v ceste

„Renata sa trochu zmenila, prebehla ľahká strata naivity, ale tá snaha ísť za spravodlivosťou, tá nemizne. Jej podstata zostala, len už dokáže byť drsnejšia. Celkom som sa bála, čo s nami urobí doba, kedy sme netočili, ale ako sme sa na pľaci s dievčatami stretli, prišlo mi, akoby sme tú prvú sériu dotočili nedávno,“ priznáva Jana Plodková, ktorá by do ďalšej série v inom ako totožnom zložení nešla. „To bola podmienka – všetci, alebo nikto. Vrátane režiséra Radka Bajgara.“

Roland Kubina Čítajte aj Programový riaditeľ Jojky: Pri Ivete sme so zatajeným dychom čakali na reakcie, teraz je v hre pokračovanie

Vodcom a mozgom celej party stále zostáva Johana v podaní Jitky Čvančarovej, ktorej druhá séria na drsnosti či irónii neubrala ani kúsok. „Je pekné, že s niekým nadviažete presne tam, kde ste pred takmer piatimi rokmi skončili v polovici vety. Nečakala som to,“ priznala na natáčaní Čvančarová, ktorej bude opäť po boku stáť Bolek Polívka ako detektív Nekula. Chýbať nebudú ani Dana Batulková, Jiří Maryško, Petr Buchta, Monika Zoubková a ďalší.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Lucia Siposová #Prima PLUS #Čierne vdovy