Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Prichádza drsná novinka! Televízia Doma rozširuje vysielanie tureckých seriálov

Menšia sestra Markízy ani počas leta nepoľaví v ponuke premiér. Do vysielania mieri nový turecký seriál. Po odľahčených žánrov tentokrát pritvrdí.

27.06.2022 06:00
zachránené životy, Foto:
Televízia Doma uvedie od pondelka 27. júna nový turecký seriál Zachránené životy.
debata (5)
špunti na ceste, Čítajte aj Bude dôvod pustiť si televízor? Takto bude vyzerať leto na Markíze

Už v pondelok 27. júna 2022 odštartuje na obrazovkách televízie Doma nový turecký dramatický seriál Zachránené životy (Sen Anlat Karadeniz). Emotívny príbeh nezatvára oči pred ťažkými témami a zameriava sa na strhujúci životný príbeh týranej ženy, ktorá nachádza nečakaného ochrancu v obchodnom partnerovi svojho manžela. Ale napriek vzájomným pocitom je ich láska zakázaná a psychopatický manžel je pripravený na pomstu.

desperate housewives, zúfalé manželky, Čítajte aj Vedeli ste? Disney+ ponúka kultové seriály, ktoré si rozhodne musíte pozrieť

Zachránené životy opisujú príbeh krásnej Nefes, ktorá bola ako 16-ročná predaná svojím otcom do nechceného manželstva s násilníckym Vedatom, ktorý ju na dlhé roky doslova uväznil vo svojej rezidencii. Niekoľkokrát sa snažila o útek, no každý takýto pokus sa skončil neúspešne. Nefes len ťažko vysvetľovala svojmu synovi Yiğitovi, prečo má telo posiate modrinami, a presviedčala ho, že bitka je len hra. Osem rokov vytvárala pre svojho syna imaginárny svet, aby ho vzdialila od krutej reality, v ktorej žijú.

Foundation, Čítajte aj Vraj nesfilmovateľné dielo: Tento seriál je obrovským sústom, ktoré uchváti, ale aj nudí

Keď Vedata jedného dňa navštívi obchodník Mustafa, ktorý so sebou privedie aj svoju rodinu, jeho mladší brat Tahir si všimne, že Nefes je obeťou domáceho násilia, bohužiaľ jej však nedokáže pomôcť. Odvážna žena však vymyslí plán a so synom úspešne utečie tak, že sa ukryje v Tahirovom vozidle. Myslí si, že počas jazdy niekam so synom utečú, ale vyčerpaní zaspia.

Prebúdzajú sa v Trabzone pri Čiernom mori, kde Tahir objaví v kufri svojho auta dvojicu utečencov. Ale to ešte ani zďaleka netuší, čo všetko ho čaká, aby ich zachránil.

stranger things, Čítajte aj Prehrali ste, hlási Netflix! Epický trailer ku koncu Stranger Things vyráža dych

„Po odľahčených romantických tituloch Láska na prenájom a S hlavou v oblakoch prinášame jeden z vôbec najsilnejších a najemotívnejších tureckých seriálových príbehov. Zachránené životy sa vyznačujú vysokou kvalitou produkcie, strhujúcim dejom a mimoriadne realistickými hereckými výkonmi,“ povedala Silvia Majeská, programová riaditeľka skupiny Markíza. „A pre všetkých fanúšikov a fanúšičky tureckej romantiky máme ešte jednu skvelú správu, po novom si svoje obľúbené seriály budú môcť na Doma vychutnávať už každý pracovný deň, teda aj v piatky,“ dodala.

Zachránené životy sa pri svojej premiére rýchlo stali jedným z najsledovanejších tureckých seriálov a predaný bol už do viac než 30 krajín po celom svete.

© Autorské práva vyhradené

5 debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #TV Doma #zachránené životy