Hľadať
Notifikácie 📣

Chceš dostávať čerstvé novinky?

Sledujte nás
Nastavenia súkromia

Takto chránime tvoje údaje - GDPR

domov O seriáloch Televízia

Poznáme dátum štartu vysielania seriálu s ukrajinským prezidentom Zelenským na Slovensku

Čo sa stane, keď bude za prezidenta Ukrajiny zvolený síce úplne obyčajný, ale zato čestný človek?

24.03.2022 08:43
sluha národa, volodymyr zelenskyj, Foto:
Slovenská premiéra seriálu Sluha národa sa uskutoční už v pondelok večer na Markíze.
debata

Sluha národa je satirický komediálny seriál, ktorý odpovedá na túto otázku. Čestného a skromného učiteľa dejepisu Vasilija Petroviča Goloboroďka zachytí kamera mobilného telefónu, ako zúri nad biednou situáciou vo svojej krajine. Keď jeho žiak zverejní toto video na YouTube, stane sa z neho virálny hit. Všetkým sa páči Vasilijovo rozhorčenie a ľudia začnú zbierať peniaze na prezidentskú kampaň. Tú Vasilij na prekvapenie všetkých vyhrá a skutočne sa stane ukrajinským prezidentom!

markiza krimi, markíza, krimi, Čítajte aj Veľké prekvapenie od Markízy! V lete spustí na Slovensku úplne novú stanicu

Sluha národa sleduje Vasilijov nový život vo funkcii prezidenta. Na svojich zvykoch však nechce nič meniť, chce zostať rovnaký, bývať v byte s rodičmi, na konci mesiaca si požičiavať peniaze od kamarátov a do práce chodiť na bicykli. Má to však jeden háčik, teraz je jeho prácou byť najmocnejším mužom v krajine. Vasilij čoskoro zistí, že štát riadia oveľa mocnejší ľudia a inštitúcie, než je on sám. Zomelú temné sily establišmentu tohto čestného a skromného muža, alebo Vasilij prežije v boji proti inštitucionali­zovanej korupcii?

Stastny novy rok 2, Jan Kolenik, Tana Pauhofova Čítajte aj Batman aj Spider-Man majú smolu! Slovákov do kín najviac ťahá Koleník s Pauhofovou

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #TV Markíza #vojna na Ukrajine #Volodymyr Zelenskyj #seriál Sluha národa